Képzés neve | Képzési díj | Képzési idő | Minimum létszám | Képzés helye | Kreditérték |
Folyamatmenedzsment | 30 000 Ft / fő | 8 óra | 10 fő | PTE KTK | 1 |
Oktató:
Béda Károly
Együttműködő partnerek:
MAVASZK
A képzés célja:
A képzés célja, hogy a résztvevők elsajátítsák a folyamatfejlesztés elméleti és gyakorlati alapjait, beleértve a folyamatok általános modelljét, a fejlesztési eszközöket, valamint az életciklusok kezelését. Továbbá cél, hogy a hallgatók képessé váljanak egyszerű folyamatok feltérképezésére, az alapszintű folyamathibák felismerésére és azok hatékony kiküszöbölésére, miközben fejlesztik tervezési készségeiket, hogy sikeresen tudják optimalizálni a szervezeti folyamatokat.
A képzés célcsoportja:
A folyamatmenedzsment képzés célcsoportja olyan szakemberek, vezetők, és döntéshozók, akik szeretnék hatékonyabban menedzselni és optimalizálni a vállalati folyamatokat. Ide tartoznak azok, akik felelősek a szervezet működési hatékonyságáért, a folyamatfejlesztési projektek vezetéséért, valamint azok, akik a minőségmenedzsmenttel, termelékenység növelésével, és költségcsökkentéssel foglalkoznak. A képzés továbbá hasznos lehet azoknak, akik részt vesznek a vállalat átalakításában vagy folyamatainak digitalizációjában.
A képzés során megszerezhető kompetenciák:
A tárgy keretében a hallgatók elsajátítják a folyamatok általános modelljének és a folyamatfejlesztés eszközeinek alapjait. Megismerik a folyamatfejlesztés életciklusait, és képessé válnak egyszerű folyamatok feltérképezésére, valamint az alapszintű folyamathibák felismerésére és javítására. A képzés során fejlesztik tervezési készségeiket, ezáltal hatékonyabbá válik a folyamatok optimalizálása és fejlesztése.
A képzés tematikája, időpontjai:
2024. 11.29. (Péntek) 08:00-16:00
- Folyamat általános modellje
- A folyamatok feltérképezésének lehetőségei
- KPI-ok meghatározása, azok folyamatokhoz rendelése
- Folyamatmenedzsment eszközök ismertetése
- Gyakorlati példák a folyamatok kialakításával kapcsolatosan
A PTE KTK a képzés elvégzéséről mikrotanúsítványt állít ki. Az a jelentkező, akinek nincs a PTE Közgazdaságtudományi Karán hallgatói jogviszonya részismereti jogviszonyban felvételre kerül a képzés idejére.
A tanúsítvány megszerzésének a feltétele a képzést követő írásbeli vizsga sikeres teljesítése, amely a PTE Tanulmányi és Vizsgaszabályzata alapján kerül értékelésre.
Kedvezmények ösztöndíj formájában:
- PTE aktív hallgató: 10% (jogviszony igazolás/diákigazolvány látható matricával szükséges)
- PTE dolgozó: 10% (munkáltatói igazolás szükséges)
- PTE KTK Alumni: 20% (diploma másolata szükséges)
- Egy cégtől min. 5 fő jelentkezés esetén fejenként: 20% (munkáltatói igazolás és a jelentkezett kollégák névsora szükséges)
- Visszatérő önköltséges hallgatók: 10% (mikrotanúsítvány másolata az előző képzésről szükséges)
A kedvezmények nem összevonhatók!
A PTE csak magánszemélyeknek tud ösztöndíjat kifizetni!
A képzés előfeltétele: középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány vagy szakképzettséget igazoló dokumentum)
Kapcsolattartó: Iflinger Noémi (rövid ciklusú képzések koordinátor), iflinger.noemi@ktk.pte.hu